Medarbeidere

Bedriftshelsetjeneste

Rune Holmlimo

Daglig leder / Senior HMS rådgiver / Markeds- og strategiansvarlig
93454545
rune@ant.no

Olga Marie Seem

Senior HMS rådgiver
48995082
olga@ant.no

Bjørn Bratt

HMS Rådgiver
92401424
bjorn@ant.no

Frank Viken

Senior HMS rådgiver / verneingeniør
95705679
frank@ant.no

Espen Flyum

HMS rådgiver / audiograf
95038041
espen@ant.no

Hedevika Ulsund

Audiograf
97007638
hedevika@ant.no

Silje Moe Ramstad

HMS rådgiver / sykepleier
91365629
silje@ant.no

Marte Råbakk Selnes

HMS rådgiver / sykepleier
93440303
marte@ant.no

Helene Mortensen Gullsvåg

Sykepleier / Administrasjonssekretær
92303114
helene@ant.no

Kristin Skillingsstad

Senior HMS rådgiver / sykepleier
90514577
kristin@ant.no

Magnus Husby Rostad

Senior HMS-Rådgiver/ Fysioterapeut
92017139
magnus@ant.no

Morten Skjesol

Senior HMS rådgiver / manuellterapeut
90167789
morten@ant.no

Kent Engblom

Senior HMS rådgiver / fysioterapeut
74285050
kent@ant.no

Silje Hellesø

HMS-rådgiver/ Fysioterapeut
41610822
silje.helleso@ant.no

Keth Bjørkamo Hansen

Kiropraktor
40009030
post@ant.no

Tomas Forsberg

Bedriftslege
40009030
post@ant.no

Haldor T. Holien

Bedriftslege
40009030
post@ant.no

Kjersti Bach

Bedriftslege
40009030
post@ant.no

Irene Grønning

Senior HMS rådgiver / psykiatrisk sykepleier
41146410
Irenegro@outlook.com

Jon Hildrum

Senior HMS rådgiver / Psykiatrisk sykepleier
90101728
post@ant.no

Rolf Gråwe

Psykologspesialist og professor
40009030
post@ant.no

Christopher Laugsand-de Lange

Psykolog
40009030
post@ant.no

Leif Trana

Psykolog
40009030
post@ant.no

Tone Dorthe Sletten

Psykiater
40009030
post@ant.no

John Skjesol

Systemadministrator
90712632
john@ant.no

Trening, livsstil og behandling

Jobbspesialister avklaring

IT kompetanse og utvikling